  • B72205S500K211
B72205S500K211
advertisement
Manufacturer No:
B72205S500K211
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B72205S500K211
Package:
Datasheet:
B72205S500K211
Description:
Var MOV 50VAC/65VDC 400A 82V Radial T/R