  • B66311G0150X187
B66311G0150X187
advertisement
Manufacturer No:
B66311G0150X187
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B66311G0150X187
Package:
Datasheet:
B66311G0150X187
Description:
Ferrite Cores & Accessories E20/10/6 N87LP 0.150 MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B66311G0150X187
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Core Factor (ΣI/A) mm1
    1.44
  • Initial Permeability (μi)
    2200
  • Minimum Core Cross Section (Amin) mm2
  • Height
    10.10mm
  • Length
    20.40mm
  • Width
    5.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Supplier Device Package
    E 20 x 10 x 6
  • Material
    N87
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Inductance
    150 nH