  • B43712A5108M000
B43712A5108M000
advertisement
Manufacturer No:
B43712A5108M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B43712A5108M000
Package:
Datasheet:
B43712A5108M000
Description:
1mF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
B43712A5108M000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Capacitance
    1mF
  • Voltage - Rated DC
    450V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    28mOhm
  • Diameter
    51.6mm
  • Height
    80.7mm