  • B43457A228M3
B43457A228M3
advertisement
Manufacturer No:
B43457A228M3
HK JDW NO:
3410-B43457A228M3
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
2.2mF Capacitor 20% Bulk 28.4988mm Radial
Step5Bar-code shipping tag
B43457A228M3
  • Mount
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    400V
  • Capacitance
    2.2mF
  • Lead Pitch
    28.4988mm
  • Polarity
    Polar
  • Life (Hours)
    10000 hours
  • Height Seated (Max)
    106.7054mm