  • B32922H3224M000
B32922H3224M000
advertisement
Manufacturer No:
B32922H3224M000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32922H3224M000
Description:
220nF Film Capacitor 20% Radial PC Pins 305V-AC PP Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32922H3224M000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Dielectric Material
    PP
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated AC
    305V
  • Lead Pitch
    15.0114mm
  • Height Seated (Max)
    13.9954mm
  • Length
    18.0086mm
  • Width
    8.001mm