  • B32922C3334K000
B32922C3334K000
advertisement
Manufacturer No:
B32922C3334K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32922C3334K000
Package:
Radial
Datasheet:
B32922C3334K000
Description:
330nF Film Capacitor 10% Radial Radial 630V-DC 305V-AC Through Hole
Quantity:
In Stock : 5213
Step5Bar-code shipping tag
B32922C3334K000
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    330nF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Depth
    8mm
  • Voltage - Rated AC
    305V
  • Lead Pitch
    15mm
  • Dielectric
    PP
  • Lead Diameter
    800 μm
  • Length
    18mm