  • B32922C3223K000
B32922C3223K000
advertisement
Manufacturer No:
B32922C3223K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32922C3223K000
Description:
22nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32922C3223K000
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    22nF
  • Lead Pitch
    15mm