  • B32921C3683M289
B32921C3683M289
advertisement
Manufacturer No:
B32921C3683M289
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-B32921C3683M289
Description:
68nF ±20% X2 305VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS