  • B32758G3226K000
B32758G3226K000
advertisement
Manufacturer No:
B32758G3226K000
HK JDW NO:
258-B32758G3226K000
Package:
Radial - 4 Leads
Datasheet:
Description:
B32758 22μF Film Capacitor ±10% Radial - 4 Leads PC Pins 580V-DC 310V-AC Polypropylene (PP), Metallized
Step5Bar-code shipping tag
B32758G3226K000
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    Radial - 4 Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    B32758
  • Size / Dimension
    2.264Lx1.181W 57.50mmx30.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Applications
    Automotive
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    580V
  • Voltage - Rated AC
    310V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3.4mOhm
  • Lead Spacing
    2.067 52.50mm
  • Height Seated (Max)
    1.772 45.00mm