  • B32672P4104K189
B32672P4104K189
advertisement
Manufacturer No:
B32672P4104K189
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B32672P4104K189
Package:
Datasheet:
B32672P4104K189
Description:
Cap Film 0.1uF 450V PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B32672P4104K189
  • Type
    Power Factor Correction
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    450VDC|160VAC
  • Product Length (mm)
    18(Max)
  • Product Height (mm)
    10.5(Max)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%