  • B32652A2332K000
B32652A2332K000
advertisement
Manufacturer No:
B32652A2332K000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32652A2332K000
Description:
3.3nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32652A2332K000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Lead Pitch
    15mm