  • B32652A2122J000
B32652A2122J000
advertisement
Manufacturer No:
B32652A2122J000
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32652A2122J000
Description:
1.2nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32652A2122J000
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.2nF
  • Lead Pitch
    15mm