  • B32633A6104J10
B32633A6104J10
advertisement
Manufacturer No:
B32633A6104J10
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32633A6104J10
Description:
100nF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32633A6104J10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Lead Pitch
    22.5mm