  • B32529C393J289
B32529C393J289
advertisement
Manufacturer No:
B32529C393J289
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32529C393J289
Description:
39nF Film Capacitor 5% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C393J289
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    39nF
  • Lead Pitch
    5mm