  • B32529C0274K000
B32529C0274K000
advertisement
Manufacturer No:
B32529C0274K000
HK JDW NO:
3410-B32529C0274K000
Description:
270nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C0274K000
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    270nF
  • Lead Pitch
    5mm