  • B32529C0152K189
B32529C0152K189
advertisement
Manufacturer No:
B32529C0152K189
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-B32529C0152K189
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 63V 1.5nF -55℃~+125℃ Metallized Polyester Radial Leaded,P=5mm Film Capacitors ROHS