  • B32529C0123J289
B32529C0123J289
advertisement
Manufacturer No:
B32529C0123J289
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B32529C0123J289
Datasheet:
Description:
12nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
B32529C0123J289
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    12nF
  • Lead Pitch
    5mm