  • B32520C3104K000
B32520C3104K000
advertisement
Manufacturer No:
B32520C3104K000
Manufacturer:
TDK
HK JDW NO:
13289-B32520C3104K000
Description:
±10% 250V 100nF Metallized Polyester Radial Leaded,P=7.5mm Film Capacitors ROHS