  • B25834U7684K11
B25834U7684K11
advertisement
Manufacturer No:
B25834U7684K11
Manufacturer:
EPCOS
HK JDW NO:
3410-B25834U7684K11
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
680nF Film Capacitor 20% Radial Screw 1kV-AC PP Chassis Mount
Step5Bar-code shipping tag
B25834U7684K11
    Select All
  • Mount
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Radial
  • Dielectric Material
    PP
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Screw
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Capacitance
    680nF
  • Voltage - Rated AC
    1kV