  • B097MB0S
B097MB0S
advertisement
Manufacturer No:
B097MB0S
Manufacturer:
Knowles Dielectric Labs
HK JDW NO:
434-B097MB0S
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
B097MB0S
Description:
BANDPASS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B097MB0S
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to B097MB0S.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.400Lx0.150W 10.16mmx3.81mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    9.7GHz
  • Bandwidth
    800MHz
  • Filter Type
    Band Pass
  • Insertion Loss
    2.75dB
  • Height (Max)
    0.103 2.62mm