  • AXS-1147-02-02
AXS-1147-02-02
advertisement
Manufacturer No:
AXS-1147-02-02
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-AXS-1147-02-02
Package:
Datasheet:
AXS-1147-02-02
Description:
SOCKET 2PAD 11.5X4.8 CRYSTAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AXS-1147-02-02
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Socket
  • Package Accepted
    11.40mm x 4.70mm x 4.20mm ~ 5.50mm
  • Published
    2009
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Positions
    2
  • Color
    Black
  • Accessory Type
    Socket, Test and Burn In
  • Temperature
    -30°C~150°C
  • Length
    19.5mm