  • AX7DBF3-148.5000C
AX7DBF3-148.5000C
advertisement
Manufacturer No:
AX7DBF3-148.5000C
HK JDW NO:
5-AX7DBF3-148.5000C
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
AX7DBF3-148.5000C
Description:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
AX7DBF3-148.5000C
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    65mA
  • Max Supply Current
    70mA
  • Height
    1.9mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm