  • AX-13.560MAME-T
AX-13.560MAME-T
advertisement
Manufacturer No:
AX-13.560MAME-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-AX-13.560MAME-T
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
AX-13.560MAME-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AX-13.560MAME-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AX
  • Size / Dimension
    0.315Lx0.177W 8.00mmx4.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm