  • AWCU00332525220XG0
AWCU00332525220XG0
advertisement
Manufacturer No:
AWCU00332525220XG0
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-AWCU00332525220XG0
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
INDUCTOR CMC CHOKE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AWCU00332525220XG0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Chilisin Electronics
  • Operating Temperature
    -50°C ~ 150°C
  • Series
    AWCU
  • Size / Dimension
    0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    500mOhm
  • Current Rating (Max)
    250mA
  • Impedance @ Frequency
    1.1 kOhms @ 10 MHz
  • Inductance @ Frequency
    22 μH @ 100 kHz
  • Voltage Rating - DC
    80V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.106" (2.70mm)