  • AWCU00332523101XMF
AWCU00332523101XMF
advertisement
Manufacturer No:
AWCU00332523101XMF
HK JDW NO:
156-AWCU00332523101XMF
Step5Bar-code shipping tag
AWCU00332523101XMF
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Size / Dimension
    0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.2Ohm
  • Current Rating (Max)
    115mA
  • Inductance @ Frequency
    100 μH @ 100 kHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Height (Max)
    0.098" (2.50mm)