  • AV-15.000MAHV-T
AV-15.000MAHV-T
advertisement
Manufacturer No:
AV-15.000MAHV-T
HK JDW NO:
832-AV-15.000MAHV-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AV-15.000MAHV-T
Step5Bar-code shipping tag
AV-15.000MAHV-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    15MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm