  • ATV04A201JB-HF
ATV04A201JB-HF
advertisement
Manufacturer No:
ATV04A201JB-HF
HK JDW NO:
186-ATV04A201JB-HF
Datasheet:
ATV04A201JB-HF
Step5Bar-code shipping tag
ATV04A201JB-HF
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    224V
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1.23A
  • Clamping Voltage
    324V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    200V
  • Peak Pulse Current
    1.23A
  • Reverse Standoff Voltage
    200V
  • Peak Pulse Power
    400W