  • ATV04A131JB-HF
ATV04A131JB-HF
advertisement
Manufacturer No:
ATV04A131JB-HF
HK JDW NO:
186-ATV04A131JB-HF
Datasheet:
ATV04A131JB-HF
Step5Bar-code shipping tag
ATV04A131JB-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    144V
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1.91A
  • Clamping Voltage
    209V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    130V
  • Peak Pulse Current
    1.91A
  • Reverse Standoff Voltage
    130V
  • Peak Pulse Power
    400W