  • ATV02W700-HF
ATV02W700-HF
advertisement
Manufacturer No:
ATV02W700-HF
HK JDW NO:
186-ATV02W700-HF
Datasheet:
ATV02W700-HF
Step5Bar-code shipping tag
ATV02W700-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Power Dissipation-Max
    0.4W
  • Voltage - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1.77A
  • Clamping Voltage
    113V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    70V
  • Peak Pulse Current
    1.77A
  • Reverse Standoff Voltage
    70V
  • Peak Pulse Power
    200W