  • ATV02W300-HF
ATV02W300-HF
advertisement
Manufacturer No:
ATV02W300-HF
HK JDW NO:
186-ATV02W300-HF
Datasheet:
ATV02W300-HF
Step5Bar-code shipping tag
ATV02W300-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Power Dissipation-Max
    0.4W
  • Voltage - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    4.13A
  • Clamping Voltage
    48.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    30V
  • Peak Pulse Current
    4.13A
  • Reverse Standoff Voltage
    30V
  • Peak Pulse Power
    200W