  • ATUM-52/13-0-SP-CS6877
ATUM-52/13-0-SP-CS6877
advertisement
Manufacturer No:
ATUM-52/13-0-SP-CS6877
HK JDW NO:
798-ATUM-52/13-0-SP-CS6877
Package:
Datasheet:
Description:
Heat Shrink Tubing and Sleeves HS-TBG 52MM 4:1 BK PRICE PER FT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ATUM-52/13-0-SP-CS6877
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
    PO, Polyolefin
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Color
    Black
  • Length
    304.8mm
  • Diameter - Inside
    52 mm