  • ATT-0550-07-35M-02
ATT-0550-07-35M-02
advertisement
Manufacturer No:
ATT-0550-07-35M-02
HK JDW NO:
157-ATT-0550-07-35M-02
Package:
3.5mm In-Line Module
Step5Bar-code shipping tag
ATT-0550-07-35M-02
  • Package / Case
    3.5mm In-Line Module
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Additional Feature
    3.5 MM-F; 3.5 MM-M, I/P POWER-MAX(PEAK)=200W
  • Power Rating
    2W
  • Max Power Dissipation
    2W
  • Frequency Range
    0Hz~26.5GHz
  • Operating Frequency-Max
    26500MHz
  • Attenuation Value
    7dB
  • Length
    34.5mm