  • ATS-FW-72W-12-C
ATS-FW-72W-12-C
advertisement
Manufacturer No:
ATS-FW-72W-12-C
HK JDW NO:
17-ATS-FW-72W-12-C
Package:
Datasheet:
Description:
Thermoelectric Assemblies Air-to-Liquid Thermoelectric Assembly, 72W Max. Cooling Power, 12VDC, 9A Current