  • ATFC0311-22-0
ATFC0311-22-0
advertisement
Manufacturer No:
ATFC0311-22-0
HK JDW NO:
798-ATFC0311-22-0
Package:
Datasheet:
ATFC0311-22-0
Step5Bar-code shipping tag
ATFC0311-22-0
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Tinned
  • Jacket (Insulation) Material
    Fluoropolymer
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Published
    2014
    1 (Unlimited)
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Hook-Up
  • Jacket Color
    Black
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.046 (1.17mm)