  • AT94K05AL-25AQU
AT94K05AL-25AQU
advertisement
Manufacturer No:
AT94K05AL-25AQU
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-AT94K05AL-25AQU
Package:
100-TQFP
Datasheet:
AT94K05AL-25AQU
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AT94K05AL-25AQU
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    100-TQFP
  • Number of Pins
    100
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2003
  • Series
    FPSLIC®
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V
  • Frequency
    25MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V