  • AT49F002N-55JI
AT49F002N-55JI
advertisement
Manufacturer No:
AT49F002N-55JI
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-AT49F002N-55JI
Package:
32-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT49F002N-55JI
Description:
Memory IC AT49F002
Step5Bar-code shipping tag
AT49F002N-55JI
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tube
  • Published
    1999
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Technology
    FLASH
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V