  • AT25HP256W-10SI-2.7
AT25HP256W-10SI-2.7
advertisement
Manufacturer No:
AT25HP256W-10SI-2.7
HK JDW NO:
536-AT25HP256W-10SI-2.7
Package:
8-SOIC (0.209, 5.30mm Width)
Step5Bar-code shipping tag
AT25HP256W-10SI-2.7
  • Package / Case
    8-SOIC (0.209, 5.30mm Width)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Voltage - Supply
    2.7V~5.5V
  • Clock Frequency
    10MHz