  • AT25HP256W-10SI
AT25HP256W-10SI
advertisement
Manufacturer No:
AT25HP256W-10SI
HK JDW NO:
536-AT25HP256W-10SI
Package:
8-SOIC (0.209, 5.30mm Width)
Datasheet:
AT25HP256W-10SI
Step5Bar-code shipping tag
AT25HP256W-10SI
  • Package / Case
    8-SOIC (0.209, 5.30mm Width)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Published
    1999
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V
  • Clock Frequency
    10MHz