  • AT25320T1-10TC-2.7
AT25320T1-10TC-2.7
advertisement
Manufacturer No:
AT25320T1-10TC-2.7
HK JDW NO:
536-AT25320T1-10TC-2.7
Package:
14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Description:
Memory IC AT25320
Step5Bar-code shipping tag
AT25320T1-10TC-2.7
  • Package / Case
    14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
  • Supplier Device Package
    14-TSSOP
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Technology
    EEPROM
  • Voltage - Supply
    2.7V~5.5V
  • Base Part Number
    AT25320
  • Memory Size
    32Kb 4K x 8
  • Memory Type
    Non-Volatile
  • Clock Frequency
    3MHz