  • AT25320AY1-10YI-1.8
AT25320AY1-10YI-1.8
advertisement
Manufacturer No:
AT25320AY1-10YI-1.8
HK JDW NO:
536-AT25320AY1-10YI-1.8
Package:
8-VDFN Exposed Pad
Description:
Memory IC AT25320
Step5Bar-code shipping tag
AT25320AY1-10YI-1.8
  • Package / Case
    8-VDFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~5.5V
  • Base Part Number
    AT25320
  • Memory Size
    32Kb 4K x 8
  • Memory Type
    Non-Volatile
  • Clock Frequency
    20MHz