  • AT25128T1-10TC-2.7
AT25128T1-10TC-2.7
advertisement
Manufacturer No:
AT25128T1-10TC-2.7
HK JDW NO:
536-AT25128T1-10TC-2.7
Package:
14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Description:
Memory IC AT25128
Step5Bar-code shipping tag
AT25128T1-10TC-2.7
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Voltage - Supply
    2.7V~5.5V
  • Base Part Number
    AT25128
  • Memory Size
    128Kb 16K x 8
  • Clock Frequency
    3MHz