  • AT22LV10L-25JI
AT22LV10L-25JI
advertisement
Manufacturer No:
AT22LV10L-25JI
HK JDW NO:
69-AT22LV10L-25JI
Package:
J
Datasheet:
Description:
4.57mm mm FPGAs 25GHz MHz J 1.27mm mm 28
Quantity:
In Stock : 7672
Step5Bar-code shipping tag
AT22LV10L-25JI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    J
  • Number of Pins
    28
  • JESD-609 Code
    e0
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Number of Terminations
    28
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Subcategory
    Programmable Logic Devices
  • Technology
    CMOS
  • Terminal Position
    QUAD
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    225
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • Frequency
    25GHz
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    30
  • Pin Count
  • Number of Outputs
    10
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Power Supplies
    3.3/5V
  • Temperature Grade
    INDUSTRIAL
  • Max Supply Voltage
    5.5V
  • Min Supply Voltage
    3V
  • Number of I/O
    10
  • Nominal Supply Current
    15mA
  • Frequency (Max)
    83.3MHz
  • Access Time
    25 ns
  • Architecture
    PAL-TYPE
  • Programmable Logic Type
    OT PLD
  • Output Function
    MACROCELL
  • Number of Macro Cells
  • Number of Dedicated Inputs
    11
  • Number of Product Terms
    132
  • Height Seated (Max)
    4.57mm
  • Length
    11.5062mm
  • Width
    11.5062mm