  • AT-K-C-26-8-S/14
AT-K-C-26-8-S/14
advertisement
Manufacturer No:
AT-K-C-26-8-S/14
HK JDW NO:
93-AT-K-C-26-8-S/14
Description:
CABLE MOD COIL 8COND SILVER 14'
Step5Bar-code shipping tag
AT-K-C-26-8-S/14
  • Published
    2011
  • Number of Conductors
    8
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Wire/Cable Gauge
    26 AWG
  • Jacket Color
    Silver
  • Cable Width
    0.346 8.80mm
  • Coil Diameter
    0.591 (15mm)
  • Cable Height
    0.097 2.46mm