  • ASTMHTV-50.000MHZ-AJ-E-T
ASTMHTV-50.000MHZ-AJ-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTV-50.000MHZ-AJ-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTV-50.000MHZ-AJ-E-T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTV-50.000MHZ-AJ-E-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm