  • ASTMHTV-19.200MHZ-XR-E-T
ASTMHTV-19.200MHZ-XR-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTV-19.200MHZ-XR-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTV-19.200MHZ-XR-E-T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTV-19.200MHZ-XR-E-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm