  • ASTMHTFL-12.000MHZ-AC-E-T3
ASTMHTFL-12.000MHZ-AC-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTFL-12.000MHZ-AC-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMHTFL-12.000MHZ-AC-E-T3
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTFL-12.000MHZ-AC-E-T3
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    12MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm