  • ASR-11-4000A:333MV
ASR-11-4000A:333MV
advertisement
Manufacturer No:
ASR-11-4000A:333MV
HK JDW NO:
22-ASR-11-4000A:333MV
Description:
11" COIL 4000A:333MV 3PH INTGRTR
Step5Bar-code shipping tag
ASR-11-4000A:333MV
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 80°C
  • Voltage - Supply
    9V ~ 36V
  • Frequency
    25Hz ~ 100kHz
  • Output
    Ratiometric, 0V ~ 0.333V
  • Accuracy
    ±1%
  • Current - Sensing
    4000A