  • ASPIAIG-S4035-4R7M-T
ASPIAIG-S4035-4R7M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPIAIG-S4035-4R7M-T
HK JDW NO:
5-ASPIAIG-S4035-4R7M-T
Quantity:
In Stock : 1971
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPIAIG-S4035-4R7M-T
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ASPIAIG-S4035
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    2.45A
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    82mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    31MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.2A
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Height Seated (Max)
    0.146 3.70mm