  • ASPIAIG-H8540-8R2M-T
ASPIAIG-H8540-8R2M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPIAIG-H8540-8R2M-T
HK JDW NO:
5-ASPIAIG-H8540-8R2M-T
Quantity:
In Stock : 15869
Step5Bar-code shipping tag
ASPIAIG-H8540-8R2M-T
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Nonstandard
  • Material - Core
    Metal
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ASPIAIG-H8540
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.346Lx0.335W 8.80mmx8.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Current Rating (Amps)
    3.7A
  • Inductance
    8.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    46.8mOhm
  • Frequency - Self Resonant
    14MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    8.5A
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Height Seated (Max)
    0.157 4.00mm