  • ASPI-4020S-7R5M-T
ASPI-4020S-7R5M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-4020S-7R5M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-4020S-7R5M-T
Datasheet:
ASPI-4020S-7R5M-T
Description:
Quantity:
In Stock : 2013
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-4020S-7R5M-T
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASPI-4020S
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    1.08A
  • Current Rating
    1.08A
  • Inductance
    7.5μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    115mOhm
  • Max DC Current
    1.85A
  • Frequency - Self Resonant
    30MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.85A
  • Height
    2mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm
  • Length
    3.9878mm
  • Width
    3.9878mm